polanadzieiZe względu na trwającą pandemię nie odbyło się coroczne podsumowanie akcji "Pola Nadziei 2020" organizowanej przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne. Jednak wszystkie szkoły, które brały cały rok udział w tej akcji otrzymały w październiku podziękowania. Szkoła w Mìędzyrzeczu została nagrodzona za szczególne zaangażowanie w realizację ogólnopolskiego programu "Pola Nadziei 2020", z którego dochód przeznaczony jest ma utrzymanie pacjentów w stacjonarnym hospicjum w Bielsku-Białej. Cieszymy się bardzo i jesteśmy dumni, że w naszej szkole jest mnóstwo uczniów, ktorzy chcą nieść pomoc bezinteresownie i chętnie angażują się w tą akcję. Pamiętajmy, że dawane przez nas dobro na pewno do nas powróci!

Copyright © 2021 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.