Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

polanadzieiZe względu na trwającą pandemię nie odbyło się coroczne podsumowanie akcji "Pola Nadziei 2020" organizowanej przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne. Jednak wszystkie szkoły, które brały cały rok udział w tej akcji otrzymały w październiku podziękowania. Szkoła w Mìędzyrzeczu została nagrodzona za szczególne zaangażowanie w realizację ogólnopolskiego programu "Pola Nadziei 2020", z którego dochód przeznaczony jest ma utrzymanie pacjentów w stacjonarnym hospicjum w Bielsku-Białej. Cieszymy się bardzo i jesteśmy dumni, że w naszej szkole jest mnóstwo uczniów, ktorzy chcą nieść pomoc bezinteresownie i chętnie angażują się w tą akcję. Pamiętajmy, że dawane przez nas dobro na pewno do nas powróci!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2022 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.