Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

foto andrzejki 1000x600Do tej pory zawsze w szkole obchodziliśmy Andrzejki - była dyskoteka andrzejkowa dla starszych klas, a dla młodszych zabawa andrzejkowa połączona z wróżbami. Niestety przez trwającą pandemię nie mogliśmy zorganizować żadnej zabawy  na terenie placówki. Postanowiliśmy jednak nie zapominać o tym dniu. Co robimy w Andrzejki? Wróżymy i zaglądamy w przyszłość! Zaproponowaliśmy zatem uczniom Andrzejki on-line! Każdy mógł znaleźć wróżbę dla siebie. Były propozycje standardowych wróżb, takich jak lanie wosku, karteczki z imionami, czy wróżba z obierkami, ale też były wróżby, które można było robić na platformie Wordwall. Mamy nadzieję, że wszyscy doskonale się bawili i wszystkim wyszła wspaniała przyszłość! 

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2022 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.