Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

20201207mikolajW poniedziałek 7 grudnia Samorząd Szkolny zorganizował podczas lekcji Mikołajki. Niestety, nie mogły się one odbyć w tradycyjny sposób. Ale i z tym sobie poradziliśmy! Każdy uczeń, który na swoich lekcjach miał założoną czapkę Mikołaja, czerwony nos renifera, jakąkolwiek świąteczną opaskę lub inny gadżet świąteczny i pokazał się na kamerce, nie był pytany i nie pisał żadnej niezapowiedzianej kartkówki.Frekwencja mikołajkowych miłośników dopisała! Było dużo śmiesznych i zabawnych sytuacji! Uczniowe wyglądali szałowo! Najbardziej cieszyli się nauczyciele, którzy w końcu mogli zobaczyć swoich ukochanych uczniów!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2022 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.