Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

IMG 20201215 105125

W dniach 25.11 - 9.12 Koło Wolontariatu zorganizowało w szkole zbiórkę artykułów higienicznych dla podopiecznych Domu Dziecka w Bielsku-Białej. W paczkach znalazły się także słodkości. Cieszymy się bardzo, że był tak duży odzew ze strony uczniów. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie, szczególnie w tych trudnych czasach. Wszystkie dary zostały przekazane do placówki na ul. Pocztowej 24. Szkoła otrzymała też piękne podziękowanie. Koordynatorami akcji były p. Gabriela Chojnacka i p. Anna Dimos.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2022 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.