Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

kolazeWielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Niestety w tym roku będą one wyglądać zupełnie inaczej, także w szkole. Z powodu pandemii nie odbędą się wigilijki klasowe, ani zwyczajowe szkolne jasełka. Dlatego stworzyliśmy wspólną, świąteczną prezentację, aby poczuć magię Świąt. Uczniowie wysyłali swoje zdjęcia na tle choinek, jak pieką świąteczne ciasteczka, wysyłali zdjęcia swoich ozdób świątecznych. Dla niektórych uczniów było to nie lada wyzwanie! Wszystkie przesłane zdjęcia były cudowne i cieszy nas niezmiernie, że po raz kolejny nasi wspaniali uczniowie stanęli na wysokości zadania! Poczujmy magię Świąt!!!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2022 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.