Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

policjant2

We wtorek 18 września w ramach akcji bezpieczna droga odwiedziła nas pan  Paweł tutejszy dzielnicowy, który przeprowadził krótką pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Rozmawiał także z dziećmi na temat jak należy zachować się w sytuacji gdy zaczepiają nas obce osoby oraz gdy spotkamy na naszej drodze psy wędrujące bez swojego opiekuna. Zajęcia zakończył pokazem stroju policjanta oraz możliwością przymierzenia bardzo nas absorbującego stroju. Dziękujemy.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.