Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

czantoria2

Uczestnicy koła Turystycznego 22 września wybrali się na jeden ze szczytów Beskidu Śląskiego na  Wielką Czantorię o wysokości 995 n.p.m. najwyższe wzniesienie Pasma Czantorii w Beskidzie Śląskim, dominujące w północnej części tego pasma. Jest jednocześnie szczytem granicznym między Polską a Czechami oraz najwyższym szczytem czeskiej części Beskidu Śląskiego. Pogoda jak zwykle pozytywnie nas zaskoczyła. Wyjeżdżając z Międzyrzecza padał deszcz, a na starcie pogoda w sam raz do pieszej wędrówki.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.