Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

pomoc

10.10.2018 r. odbył się VII Powiatowy Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej. W tym roku szkolnym uczestniczyli uczniowie klas 4-6, naszą szkołę reprezentowały: Anna Ledwoń z kl. 5a oraz Anna Nawrotek z kl. 5a. W konkursie sprawdzano nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych z podejmowaniem decyzji. Nad całością czuwało Bielskie Pogotowie Ratunkowe.

 

 

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.