Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

11 lis rudzicaW dniu 11 listopada nasza szkoła brała udział w uroczystych obchodach 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę organizowanych w Rudzicy. Obchody rozpoczęły się uroczystą Mszą Św, na której odśpiewano Mazurek Dąbrowskiego. Następnie poczet sztandarowy udał się z wiązanką kwiatów pod pomnik poległych w czasie wojen. Szkołę reprezentowało pięcioro uczniów pod opieką p. Beaty Łaciak i p. Gabrieli Chojnackiej.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.