Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

11 list w chatce11 listopada nasza szkoła uczestniczyła w uroczystych obchodach Święta Niepodległości w Chatce w Międzyrzeczu. Na spotkaniu całej społeczności  Międzyrzecza wystąpiła klasa 4 a, laureaci Szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej prezentując piosenkę „Piechota” oraz  klasa 2a, która przygotowała  inscenizację. Występ uświetnił występ uczennic z klasy 5c, które wykonały wzruszającą piosenkę Marka Grechuty „Wolność”.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.