Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

rajdlisciaPo raz kolejny nasza grupa wybrała się na Powiatowy Rajd Brązowego Liścia. Tym razem trasa prowadziła z Brennej do Chaty wuja Toma na Karkoszczonce (729 m n.p.m.). Jest to głęboka przełęcz w głównym grzbiecie Beskidu Śląskiego, między Beskidem (860 m n.p.m.) na południu a Trzema Kopcami (1082 m n.p.m.) na północy. Przełęcz stanowi najniższe i najwygodniejsze przejście pomiędzy Szczyrkiem a Brenną, używane przez miejscową ludność od wieków.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.