spiewackazdymoze

21.11.2018 roku odbyły się przesłuchania uczestników XI Regionalnego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Śpiewać każdy może 2018”, w których brało udział dziesięcioro uczniów z naszej szkoły: Karolina Kłoda kl.1 A, Zespół z klasy 3 (Michał Folek, Marcelina Gajdosz, Antonina Sirko-Grabala, Antonina Zając, Maja Biernatek) Roksana Bachlaj kl. 5C, Julia Mizera kl. 5c, Zuzanna Kłoda kl.5 A, Kinga Jasiewicz kl.7 A. Poziom był bardzo wysoki, zgłosiło się ponad 120 chętnych, ale Nasi uzdolnieni uczniowie stanęli na wysokości zadania i na wielkiej scenie, w świetle jupiterów dali z siebie wszystko.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, jednak największe gratulacje i oklaski należą się Julii Mizera z klasy 5 c, która pokonała konkurencję w swojej grupie wiekowej i w kategorii SOLIŚCI KLAS 4-6 zajęła:  1 MIEJSCE!!!!!

Gratulujemy!!! Jesteśmy bardzo dumni.