Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

edukacjainspiracjaZdobywać wiedzę możemy w różny ciekawy sposób. Dlatego zaprosiliśmy na lekcję panią Irenę Spryszak, nauczycielkę naszej szkoły. Pani Irenka poinformowała nas w co powinien być wyposażony naukowiec-eksperymentator oraz jakie zasady bezpieczeństwa należy przestrzegać. Oprócz tego pokazała nam proste, ciekawe doświadczenia z produktów, które możemy znaleźć na co dzień w kuchni. Dziękujemy za zabawę i naukę.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.