Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

narodzeniekorytarz

W ostatnim tygodniu przed Świętami nasza szkoła zachwyciła wszystkich pięknie udekorowanymi oknami na szkolnym korytarzu, wprowadzając nas w świąteczny nastrój. Stało się to za sprawą konkursu na najpiękniej udekorowane świątecznie okno. W konkursie brały udział wszystkie klasy, a wybór okna dokonywany był drogą losowania. Jury oceniające (Pani Dyrektor, pan Krzysztof Grot i pani Katarzyna Kuziemka) miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie okna były zachwycające! W kategorii klas młodszych wygrała klasa 1a, a ze starszych klas - klasa 5b. Wygrane klasy otrzymały drobne świąteczne upominki. Serdecznie gratulujemy!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.