jaselkakiermaszZ okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w budynku OSP w Międzyrzeczu Górnym został zorganizowany kiermasz świąteczny. W dniu 16 grudnia 2018 r. o godzinie 16.30 miał miejsce początek wydarzenia. Kiermasz rozpoczął się jasełkami, które wystawili uczniowie z ZSP w Międzyrzeczu Górnym. Zgromadzone osoby, których było naprawdę dużo, podczas oglądania przedstawienia miały możliwość poczęstowania się przekąskami przygotowanymi przez rodziców i uczniów: kanapkami, korkami i różnymi rodzajami ciast.

Możliwe również było zakupienie ozdób świątecznych zrobionych przez uczniów naszej szkoły - od kolorowych bombek i ozdobnych szyszek, po małe choinki i gwiazdy betlejemskie. Po zakończonym występie odbyła się licytacja żywych choinek przyozdobionych piernikami. Była to ostatnia część kiermaszu, ale zgromadzeni mogli nadal częstować się przy stoiskach, które obsługiwały uczennice klasy ósmej. Istniała również dalsza możliwość zakupienia akcesoriów  świątecznych. Atmosfera była bardzo miła, każdy szczegół został dopracowany przez organizatorów. Aktywny udział zgromadzonych gości sprawił, że przyjemnie było spędzać tam niedzielne popołudnie.

Uczennica klasy VIII

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.