Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

jaselkakiermaszZ okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w budynku OSP w Międzyrzeczu Górnym został zorganizowany kiermasz świąteczny. W dniu 16 grudnia 2018 r. o godzinie 16.30 miał miejsce początek wydarzenia. Kiermasz rozpoczął się jasełkami, które wystawili uczniowie z ZSP w Międzyrzeczu Górnym. Zgromadzone osoby, których było naprawdę dużo, podczas oglądania przedstawienia miały możliwość poczęstowania się przekąskami przygotowanymi przez rodziców i uczniów: kanapkami, korkami i różnymi rodzajami ciast.

Możliwe również było zakupienie ozdób świątecznych zrobionych przez uczniów naszej szkoły - od kolorowych bombek i ozdobnych szyszek, po małe choinki i gwiazdy betlejemskie. Po zakończonym występie odbyła się licytacja żywych choinek przyozdobionych piernikami. Była to ostatnia część kiermaszu, ale zgromadzeni mogli nadal częstować się przy stoiskach, które obsługiwały uczennice klasy ósmej. Istniała również dalsza możliwość zakupienia akcesoriów  świątecznych. Atmosfera była bardzo miła, każdy szczegół został dopracowany przez organizatorów. Aktywny udział zgromadzonych gości sprawił, że przyjemnie było spędzać tam niedzielne popołudnie.

Uczennica klasy VIII

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.