Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

jaselkakiermasz21 grudnia, po zakończonych klasowych spotkaniach wigilijnych, wszyscy uczniowie naszej szkoły zgromadzili się w odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej, by obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów klasy 5c.  Na scenie ponownie pojawili się Maryja ze świętym Józefem, babcia, pastuszkowie, Herod i jego świta oraz trzej królowie – Melchior, Kacper i Baltazar.

Wszystkim zgromadzonym bardzo spodobała się gra aniołków, a zwłaszcza jednego, tego hojnie posypującego śnieżynkami nie tylko pastuszków, ale również najmłodszych widzów.

Młodzi artyści z klasy 5c za pięknie przygotowane widowisko zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Następnie, po krótkiej przerwie, na scenie pojawili się uczniowie, którzy wraz z panią Katarzyną Sobolewską-Kuziemką zaprezentowali baśniową scenkę, przygotowaną w ramach zajęć świetlicowych.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.