Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

WOSP 201913.01. ( niedziela) miał miejsce 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również i nasza szkoła - w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu - przyłączyła się do tej szlachetnej akcji. Uczniowie kl. VI i VII a pod opieką nauczycieli - p. Marty Poślednik, p. Aleksandry Gluzy i p. Gabrieli Chojnackiej kwestowali pod Kościołem przed każdą Mszą Św. oraz po jej zakończeniu. Nasi wolontariusze zaopatrzeni byli w specjalne identyfikatory WOŚP, puszki na pieniądze oraz czerwone serduszka. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tą akcję! Przypominamy, że w tym roku WOŚP zbiera na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2020 Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.