Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

goprwszkole6.02. w naszej szkole odbyła się prelekcja GOPR na temat bezpieczeństwa w czasie ferii. Wykład prowadzony był osobno dla klas młodszych i klas starszych. Ratownicy z Beskidzkiej Grupy GOPR opowiadali nam o pracy goprowca - kto może nim zostać i jakie warunki musi spełnić oraz o bezpieczeństwie w górach - nie tylko zimą. Dowiedzieliśmy się, jak zachowywać się na stoku narciarskim oraz na górskiej wycieczce. Goprowcy przypomnieli także o zasadach pierwszej pomocy - jak należy jej prawidłowo udzielać oraz przedstawili nam, w co powinna być wyposażona apteczka. Na końcu uczniowie zadawali ratownikom ciekawe pytania związane z ratownictwem górskim w Beskidach. Mamy nadzieję, że dzięki tej prelekcji uczniowie w należyty sposób zadbają o swoje bezpieczeństwo w czasie ferii zimowych.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.