Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

macaniczpomaran

8 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w VI edycji konkursu dla ósmoklasistów i gimnazjalistów „MECHANICzna Pomarańcza” organizowanym przez Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku – Białej.

Konkurs ma charakter teleturnieju, w którym oprócz wiedzy liczy się także szczęście w losowaniu pytań. W rywalizacji udział wzięło 10 drużyn, które wykazywały się wiedzą z zakresu przedmiotów ścisłych oraz wiedzy ogólnej. Uczniowie losowo wybierali zadania za 1 lub 2 punkty z następujących dziedzin: matematyka, fizyka, chemia, technika, informatyka oraz zadania typu niespodzianka. Mogli również trafić na pytania bonusowe, dodatkowy punkt lub podpowiedź publiczności. Zdobyte punkty pokazywane były jako pola na planszy do popularnego "Chińczyka". Wygrywał zespół, który jako pierwszy dotarł do mety uzyskując 11 punktów. Emocji nie brakowało. Nasza drużyna trafiła na godnych przeciwników i stosunkowo trudne zadania, ale radziła sobie bardzo dobrze. Ostatecznie chłopcy zajęli III miejsce i otrzymali nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.