Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dyskotkakarnawalowa

Samorząd Uczniowski 28.02. zorganizował również dyskotekę karnawałową dla klas starszych.  Klasy IV- V bawiły się w ramach zajęć lekcyjnych, a klasy VI- VIII po zakończonych lekcjach. Wszyscy świetnie się bawili, prezentowali nowe style tańca i układy choreograficzne; ale byli też tacy, którzy dbali o podparcie ścian J Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ z klasy VIII.

A że w tym dniu przypadał też Tłusty Czwartek, każdy uczeń otrzymał pysznego pączka oraz soczek

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.