Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dzienkobietwklasach

8 marca z okazji Dnia Kobiet Samorząd Szkolny przygotował niespodziankę dla wszystkich małych i dużych kobiet. Pięcioro uczniów z kl. VIIIa, VII b, IV b i II a w każdej klasie zaprezentowało krótką inscenizację z okazji tego święta oraz rozdawało wszystkim dziewczynom oraz Paniom naklejki- tulipany oraz drobne słodkości, składając przy tym najlepsze życzenia☺Wszyscy bardzo entuzjastycznie odebrali  pomysłowość chłopców, którzy oprócz przygotowania  inscenizacji, również się przebrali.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.