Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dzienkobietapel

Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.
Pierre de Brantome

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest obchodzony uroczyście Dzień Kobiet. W tym roku akademię z okazji tego święta przygotowały klasy IVa i Vb oraz szklolny zespół muzyczny. Przedstawienie miało uświadomić wszystkim, jak ważną rolę w świecie pełni kobieta, a jak często same panie o tym zapominają. Uczniowie przygotowali tematycznie dobrane scenki, wiersze i piosenki. Po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć utwory grane na harfie przez Amelię z klasy Vb. Na koniec chłopcy złożyli życzenia i wspomagani przez koleżanki zatańczyli „dla wszystkich pań nie jedzących słodyczy” słodki taniec „Chocolate choco choco”. Mamy nadzieję, że uśmiech na twarzach wszystkich pań będzie się pojawiał nie tylko od święta.

 

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.