dzienkobietapel

Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.
Pierre de Brantome

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest obchodzony uroczyście Dzień Kobiet. W tym roku akademię z okazji tego święta przygotowały klasy IVa i Vb oraz szklolny zespół muzyczny. Przedstawienie miało uświadomić wszystkim, jak ważną rolę w świecie pełni kobieta, a jak często same panie o tym zapominają. Uczniowie przygotowali tematycznie dobrane scenki, wiersze i piosenki. Po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć utwory grane na harfie przez Amelię z klasy Vb. Na koniec chłopcy złożyli życzenia i wspomagani przez koleżanki zatańczyli „dla wszystkich pań nie jedzących słodyczy” słodki taniec „Chocolate choco choco”. Mamy nadzieję, że uśmiech na twarzach wszystkich pań będzie się pojawiał nie tylko od święta.