Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

swietoliczbapi

15 marca 2019 r. uczniowie klasy 8 i 7b odwiedzili Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, uczestnicząc w  ŚWIĘCIE LICZBY PI. Jak  chemia może być ciekawa i fascynująca, nasi uczniowie przekonali się  w pracowni polimerów, obserwując różne reakcje cheniczne. Uczestniczyliśmy na pokazach odważnych wybuchów prezentowanych przez dwóch zwariowanych prowadzących. Bardzo ciekawy okazał się wykład o paradoksach leczenia ludzi różnymi specyfikami, które nie mają wytłumaczenia medycznego a są tylko naciąganiem ludzi na pieniądze. Pokazy z ciekłym azotem i suchym lodem zawsze przyciąga tłumy uczniów. Poprzez udział w atrakcyjnych wykładach, warsztatach i pokazach uczniowie klasy 7b i i 8a odkryli urok nauk ścisłych. Uczniowie poznali warsztat pracy naukowca. Zapoznali się także z wymaganiami, jakie musi spełniać osoba, która chce zostać pracownikiem naukowym. Resztę zobaczcie na zdjęciach.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.