Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

muzeumogniaUczniowie klas czwartych spędzili I dzień wiosny na praktycznych zajęciach w Muzeum Ognia w Żorach. Młodzi naukowcy samodzielne zapoznawali się z eksponatami wystawy. Przyswajali wiedzę z zakresu  historii, kultury, fizyki i chemii, przemierzając ścieżkę przez pięć stref tematycznych: Okiełznanie Żywiołu, Przez Antyk i Wieki Średnie, Pali Się!, Obszar Duchowości, Mędrca Szkiełko i Oko. Zwiedzający samodzielnie rozpalili ogień, zapalili znicz olimpijski, a najodważniejsi podjęli próbę ugaszenia wirtualnego ognia. Na koniec dzieci samodzielnie wykonały i udekorowały świeczki z węzy pszczelej oraz obejrzały film edukacyjny. Wizyta w muzeum okazała się dla czwartoklasistów miłą alternatywą tradycyjnych lekcji szkolnych.

mobidziennik logo szkola z klasa

wiarygodna szkola

codeweek
stopwf sko logo
pola nadziei jakosc
GóraGrosza owocewszkole
pilotaz program unicef
mistrzowiekodowania EdukacjaInspiracja
maszuwage  logo LS

Copyright © 2019 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym Rights Reserved.