serce1.jpg

REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM

W MIĘDZYRZECZU GÓRNYM   pdf2

warsztaty swietlicaNa świetlicy organizowane są warsztaty ekologiczne mające na celu zwrócenie uwagi na lokalne problemy środowiskowe takie jak smog, segregacja odpadów i zanieczyszczenia atmosfery. Dzieci przebywające na świetlicy mają możliwość udziału w akcjach i konkursach poruszających tą tematykę, samodzielnego badania stanu przyrody Międzyrzecza Górnego poprzez doświadczenia i eksperymenty. Obecnie uczniowie pracują nad przygotowaniem makiety "NIE dla smogu".

pozalek swietlica

Zajęcia pozalekcyjne - kółko przyrodnicze: "Kolorowo-Naukowo" dla dzieci przebywających na świetlicy.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek godz. 10.00 - 11.00

Cele zajęć: poznawanie oraz pogłębianie wiadomości oraz umiejętności przyrodniczych uczniów poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń z dziedziny biologii, chemii, fizyki oraz geografii. Uczniowie badają oraz zgłębiają tajniki świata przyrody poprzez eksperymenty, pokazy naukowe, ćwiczenia i zajęcia terenowe.

swietlica